Aktualności


Śliska nawierzchnia i wypadek – odszkodowanie dla mieszkańca Włocławka

28.02.2017

W godzinach pracy, mężczyzna został wysłany przez przełożonego do pobliskiego urzędu. Po drodze doszło do wypadku. Poszkodowany schodząc z przejścia dla pieszych poślizgnął się na zaniedbanym i oblodzonym chodniku. W wyniku upadku doznał obrażeń ciała. Otrzymał odszkodowanie z polisy OC zarządcy.

Nieszczęśliwy upadek na śliskim chodniku we Włocławku

Mężczyzna dość często musiał załatwiać firmowe sprawy w pobliskich urzędach. To między innymi należało do jego obowiązków służbowych. W dniu wypadku było mroźno i wietrznie. Mężczyzna wybrał się piechotą, bo cel znajdował się tak blisko, że nie było sensu jechać samochodem. Po przejściu przez jezdnię doszło do wypadku. Śliski chodnik uniemożliwił utrzymanie równowagi i doszło do poślizgnięcia. Mężczyzna nie był w stanie samodzielnie wstać i świadkowie zdarzenia wezwali karetkę pogotowia. W szpitalu zdiagnozowano złamanie nogi, unieruchomiono ją i odesłano do domu z zaleceniem przyjmowania środków przeciwbólowych i odpoczynku.

Odszkodowanie z polisy zarządcy zaniedbanej nawierzchni

Mężczyzna przebywał na zwolnieniu lekarskim przez kilka tygodni. Potrzebował też pomocy w zakresie codziennych czynności. W tym pomagała mężczyźnie żona, która troskliwie się nim opiekowała w tym czasie. Poszkodowany po tym, jak ściągnięto gips postanowił ubiegać się o odszkodowanie. Nie zdecydował się ubiegać o nie samodzielnie i przekazał swój problem kancelarii odszkodowawczej Mediator. Po zapoznaniu się ze sprawą, radcy potwierdzili, że wina leży po stronie zarządcy. Ustalono ubezpieczyciela oraz numer polisy i sporządzono roszczenie. W pierwszej decyzji poszkodowanemu przyznano 6000 złotych odszkodowania i zadośćuczynienia. Po odwołaniu kwota wzrosła o kolejne 4000 złotych czyli w sumie poszkodowany otrzymał 10000 złotych tytułem wszystkich roszczeń.
 


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej