Aktualności


Wypadek śmiertelny we Włocławku. Odszkodowanie dla matki zmarłego

31.10.2016

Do wypadku doszło pod Włocławkiem. 40-letni mężczyzna jechał rowerem trzymając się prawej krawędzi jezdni. Przejeżdżający obok rowerzysty, kierowca samochodu ciężarowego z naczepą nie zachował odpowiedniej odległości i potrącił rowerzystę ze skutkiem śmiertelnym. Matka mężczyzny, otrzymała odszkodowanie za śmierć syna.

Tragiczny wypadek pod Włocławkiem – próba uzyskania odszkodowania przez matkę zmarłego

Mężczyzna wracał do domu rowerem z sąsiedniej wsi, gdzie był u kolegi pomóc mu w pracach gospodarskich. Nie posiadał prawa jazdy i rower od zawsze był jego jedynym środkiem transportu. Mężczyzna dobrze znał trasę na której zdarzył się wypadek i zawsze był bardzo ostrożny. Taką ostrożnością nie wykazał się kierowca ciężarówki, który podjechał zbyt blisko pobocza i potrącił rowerzystę tyłem naczepy. Konfrontacja niechronionego uczestnika ruchu drogowego z ogromną ciężarówką nie mogła skończyć się dobrze. Mężczyzna zginął na miejscu. Kilkadziesiąt minut później, do domu w którym mieszkał zmarły zapukała policja. Matka, z którą mieszkał od urodzenia została poinformowana o tragicznej śmierci syna. Kobieta była zdruzgotana i na początku nie przyjmowała tego do wiadomości. Kiedy po pogrzebie dotarło do niej co się stało, całkowicie zamknęła się w sobie i nie chciała z nikim rozmawiać. Kobieta straciła syna, który jako jedyne dziecko został z nią i pomagał w codziennym utrzymaniu gospodarstwa. Kobieta zamknęła się przed światem na kilka miesięcy. Po tym czasie, jednemu z członków rodziny udało się namówić ją do ubiegania się o odszkodowanie.

Odzyskanie odszkodowania dla matki zmarłego

Kobieta powierzyła swoja sprawę kancelarii odszkodowawczej Mediator. Została sporządzona dokumentacja wraz z roszczeniem odszkodowawczym. W pierwszej decyzji poszkodowana otrzymała 17500 złotych. W wyniku negocjacji podpisano umowę przedsądową i poszkodowana ostatecznie otrzymała 30000 złotych tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej