Nasze sprawy


Wypadek w okolicach Włocławka – poszkodowany pasażer

Dwóch mężczyzn wracało samochodem z targu. W pewnym momencie, tuż przed nimi gwałtownie zahamował samochód. Kierowca próbował uniknąć zderzenia i sam rozpoczął hamowanie. Wpadł w poślizg i pomimo usilnych starań – nie udało mu się zapanować nad pojazdem, w efekcie czego doszło do przewrócenia pojazdu na prawy bok. Bezpośrednią przyczyną wypadku była zbyt duża prędkość i nie zachowanie odpowiedniej odległości między pojazdami. Najbardziej poszkodowanym okazał się pasażer tego samochodu.

Okoliczności wypadku

Mężczyzna został odwieziony do szpitala gdzie zdiagnozowano skomplikowane złamanie ręki i zalecono leczenie operacyjne. Przez kilkanaście dni poszkodowany pozostał w szpitalu. Po powrocie do domu, mężczyzną opiekowała się żona, która pomagała mu w codziennych czynnościach. Mężczyzna do tej pory zajmował się pracą rolniczą na własnej ziemi oraz pracował w sklepie – niestety, z powodu wypadku spora część obowiązków została zaniedbana. Żona mężczyzny nie była w stanie podołać wszystkim obowiązkom sprawowanym do twej pory przez męża. Poszkodowany przez kilka miesięcy przebywał na L-4. Przez wypadek odczuwał lęk przed jazdą samochodem.

Odszkodowanie dla mieszkańca Włocławka

Poszkodowany postanowił ubiegać się o odszkodowanie z polisy OC sprawcy wypadku – czyli w rezultacie swojego kolegi. Mężczyzna przekazał pełnomocnictwo kancelarii Mediator. W wyniku prac radców prawnych Mediatora doszło do podpisania ugody, na mocy której poszkodowany otrzymał 16 tysięcy złotych tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy oraz odszkodowania za poniesioną szkodę.
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej