Nasze sprawy


Wypadek motocyklisty w okolicy Włocławka – wysokie odszkodowanie

Przebywający na stałe w Holandii mężczyzna, podczas odwiedzin rodziny w Polsce uległ wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku którego doznał wielu obrażeń, które uniemożliwiły mu powrót do pracy w Holandii przez wiele miesięcy. Dzięki staraniom radców prawnych kancelarii Mediator mężczyzna otrzymał spore odszkodowanie.

Wypadek z udziałem motocyklisty

Mężczyzna przyjechał w odwiedziny do rodziny w okolice Włocławka. Podczas pobytu chętnie oddawał się motocyklowym wycieczkom razem ze starymi znajomymi. W dniu wypadku postanowił wybrać się sam. Wyjeżdżający z parkingu samochód, wykonując manewr cofania doprowadził do zderzenia z motocyklistą. Mężczyzna wylądował w szpitalu i tam okazało się, że noga jest poważnie złamana, wymaga  operacji i długiej rehabilitacji. Mężczyzna ze względu na wypadek musiał zrezygnować na dłuższy czas z pracy w Holandii – nie została mu także przedłużona umowa o kolejny rok, choć takie były plany właściciela firmy.

Odszkodowanie za wypadek w okolicach Włocławka

Mężczyzna postanowił ubiegać się o odszkodowanie. Z polecenia znajomego trafił do kancelarii Mediator. Cztery pierwsze decyzje w sumie przyniosły poszkodowanemu kwotę ponad 18 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę jednak, ze wypadek przekreślił szansę mężczyzny na rychły powrót do pracy w Holandii – prawnicy kancelarii walczyli o znacznie wyższą kwotę. Ostatecznie, w wyniku ugody pozasądowej, udało się wynegocjować na rzecz poszkodowanego prawie 68 tysięcy złotych tytułem wszystkich roszczeń takich jak zadośćuczynienie za doznane krzywdy, zwrot kosztów leczenia, opieki oraz zniszczonej odzieży.
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej