Nasze sprawy


Wypadek na terenie prywatnej posesji pod Włocławkiem

Nawet wizyta towarzyska może skończyć się wypadkiem. Mieszkanka Włocławka nie spodziewała się nawet, że wizyta o niedawno poznanej koleżanki może się źle skończyć. Kobieta nie zdążyła nawet wejść do domu – a już musiała jechać na pogotowie.

Wypadek na prywatnej posesji pod Włocławkiem

Pani Lena poznała znajomą kilka tygodni wcześniej. Znajoma zaprosiła kobietę na kawę. W godzinach popołudniowych zaproszona podjechała pod dom koleżanki i otworzyła furtkę. Do drzwi prowadziły schodki pomalowane olejna farbą, które zostały umyte przez właścicielkę domu kilka minut wcześniej. Pani Lena nie zauważyła, że schody są mokre i śliskie i niefortunnie się przewróciła. Właścicielka posesji usłyszała wołanie o pomoc i natychmiast wybiegła z domu. Zawiozła poszkodowaną do najbliższego szpitala i tam zdiagnozowano złamanie nadgarstka.

Odszkodowanie dla poszkodowanej kobiety

Wypadek poważnie skomplikował poszkodowanej życia. Z powodu niesprawnej ręki zmuszona była do przebywania na zwolnieniu lekarskim przez prawie 2 miesiące. Właścicielka posesji miała ogromne wyrzuty sumienia. Sama zaproponowała poszkodowanej, aby ta ubiegała się o odszkodowanie z jej polisy OC. Kobieta miała świadomość, że to przez jej zaniedbanie doszło do wypadku. Pani Lena postanowiła się rozejrzeć za pomocą prawniczą bo sama kompletnie nie wiedziała jak się do tego zabrać. Wybór padł na kancelarię Mediator z siedzibą główną w Kraśniku. W wyniku podpisanej z ubezpieczycielem ugody, poszkodowana pani Lena otrzymała ponad 10 tysięcy tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej